Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 20:00
Ruch Chorzów Stomil Olsztyn 18 sierpnia, 20:45
bez udziału publiczności
GKS Tychy Bytovia Bytów 19 sierpnia, 14:45
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 19 sierpnia, 17:00
Górnik Łęczna Stal Mielec 18 sierpnia, 20:45
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 19 sierpnia, 17:00
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 18 sierpnia, 20:00
Puszcza Niepołomice Odra Opole 19 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa GKS Katowice 19 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 23 sierpnia
GKS Katowice Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia, 20:45
Odra Opole Raków Częstochowa 23 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 23 sierpnia, 19:00
Wigry Suwałki Miedź Legnica 23 sierpnia, 18:00
Stal Mielec Pogoń Siedlce 23 sierpnia, 19:00
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 23 sierpnia, 19:00
Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 23 sierpnia, 19:00
Stomil Olsztyn GKS Tychy 22 sierpnia, 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Ruch Chorzów 22 sierpnia, 20:45
 Kolejka 6 – 26-27 sierpnia
Chojniczanka Chojnice Ruch Chorzów 27 sierpnia, 17:00
GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 sierpnia, 20:45
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 27 sierpnia, 17:00
Górnik Łęczna Bytovia Bytów 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 28 sierpnia, 19:00
Miedź Legnica Stal Mielec 27 sierpnia, 20:00
Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00
GKS Katowice Odra Opole 27 sierpnia, 14:45
 Kolejka 7 – 2-3 września
Odra Opole Chojniczanka Chojnice 2 września, 15:00
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2 września, 18:00
Wigry Suwałki Raków Częstochowa 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 września, 19:47) odwołany z powodu obchodów 70-lecia istnienia Wigier
Stal Mielec Puszcza Niepołomice 1 września, 18:00
Chrobry Głogów Miedź Legnica 3 września, 17:00
Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 2 września, 18:00
Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 2 września, 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Olimpia Grudziądz 2 września, 18:00
Ruch Chorzów GKS Tychy
 Kolejka 8 – 9-10 września
Chojniczanka Chojnice GKS Tychy 10 września, 17:00
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 9 września, 16:00
Górnik Łęczna Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 września, 16:00
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 9 września, 16:00
Miedź Legnica Bytovia Bytów 8 września, 19:00
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 10 września, 17:00
Raków Częstochowa Stal Mielec 9 września, 16:00
GKS Katowice Wigry Suwałki 9 września, 18:00
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00
 Kolejka 9 – 16-17 września
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 16 września, 18:00
Wigry Suwałki Odra Opole 16 września, 18:00
Stal Mielec GKS Katowice
Chrobry Głogów Raków Częstochowa 16 września, 18:00
Bytovia Bytów Puszcza Niepołomice 16 września, 18:00
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 16 września, 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce 16 września, 18:00
Ruch Chorzów Górnik Łęczna
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 16 września, 19:00
 Kolejka 10 – 23-24 września
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 23 września, 17:00
Górnik Łęczna GKS Tychy 23 września, 16:00
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 23 września, 16:00
Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 września, 19:00
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 23 września, 16:00
Raków Częstochowa Bytovia Bytów 23 września, 16:00
GKS Katowice Chrobry Głogów 23 września, 18:00
Odra Opole Stal Mielec 23 września, 16:00
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 24 września, 18:00
 Kolejka 11 – 30 września-1 października
Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 30 września, 18:00
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów Odra Opole 30 września, 18:00
Bytovia Bytów GKS Katowice 30 września, 18:00
Stomil Olsztyn Raków Częstochowa 30 września, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Puszcza Niepołomice 30 września, 18:00
Ruch Chorzów Miedź Legnica
GKS Tychy Pogoń Siedlce 30 września, 18:00
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 1 października, 19:00
Kolejka 12 – 7-8 października
Chojniczanka Chojnice Górnik Łęczna 7 października, 17:00
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 7 października, 17:00
Miedź Legnica GKS Tychy 6 października, 19:00
Puszcza Niepołomice Ruch Chorzów 7 października, 15:00
Raków Częstochowa Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 października, 15:00
GKS Katowice Stomil Olsztyn 7 października, 18:00
Odra Opole Bytovia Bytów 7 października, 15:00
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 7 października, 18:00
Wigry Suwałki Stal Mielec 7 października, 17:00
 Kolejka 13 – 14-15 października
Stal Mielec Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 14 października, 17:00
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 14 października, 18:00
Stomil Olsztyn Odra Opole 14 października, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice 14 października, 18:00
Ruch Chorzów Raków Częstochowa
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 14 października, 18:00
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 14 października, 18:00
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 14 października, 14:00
Kolejka 14 – 21-22 października
Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 21 października, 17:00
Miedź Legnica Górnik Łęczna 21 października, 18:00
Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz 22 października, 15:00
Raków Częstochowa GKS Tychy 21 października, 15:00
GKS Katowice Ruch Chorzów 21 października, 18:00
Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października, 15:00
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 21 października, 18:00
Wigry Suwałki Bytovia Bytów 21 października, 17:00
Stal Mielec Chrobry Głogów
 Kolejka 15 – 28-29 października
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 28 października, 17:00
Bytovia Bytów Stal Mielec 28 października, 18:00
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 28 października, 16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec 28 października, 18:00
Ruch Chorzów Odra Opole
GKS Tychy GKS Katowice 28 października, 18:00
Olimpia Grudziądz Raków Częstochowa 28 października, 18:00
Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice 28 października, 13:00
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 28 października, 17:00
Kolejka 16 – 4-5 listopada
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 4 listopada, 16:00
Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce 4 listopada, 13:00
Raków Częstochowa Górnik Łęczna 4 listopada, 14:00
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 4 listopada, 18:00
Odra Opole GKS Tychy 4 listopada, 13:00
Zagłębie Sosnowiec Ruch Chorzów 4 listopada, 18:00
Wigry Suwałki Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 listopada, 16:00
Stal Mielec Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów Bytovia Bytów 4 listopada, 16:00
 Kolejka 17 – 11-12 listopada
Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 11 listopada, 18:00
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 11 listopada, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Stal Mielec 10 listopada, 18:00
Ruch Chorzów Wigry Suwałki
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 11 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz Odra Opole 11 listopada, 17:00
Górnik Łęczna GKS Katowice 12 listopada, 12:00
Pogoń Siedlce Raków Częstochowa 11 listopada, 17:00
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 10 listopada, 17:00